دسته‌ها
اخبار

توییت SMX Israel Hour Happy Hour


29 اکتبر 2015 | ارسال شده توسط Rank Ranger

SMX اسرائیلما به طور جدی در مورد نمایشگاه بازاریابی جستجوی SMX اسرائیل در 1 نوامبر آینده هیجان زده هستیم! را دستور کار SMX پر از موضوعات جالب و ارائه دهندگان پویا از جمله جوئل جانوفسکی خودمان است.

جوئل می‌خواهد به بازاریابان اینترنتی کمک کند تا حجم عظیمی از داده‌های موجود از Google Analytics و AdWords را برای تجزیه و تحلیل بازگشت سرمایه و همچنین ارزیابی منابع ترافیک، عوامل تبدیل دستگاه تلفن همراه، بخش‌های بازار و جمعیت‌شناسی مخاطبان بررسی کنند. با استفاده از تجزیه و تحلیل KPI بازاریابی Rank Ranger، او نحوه فیلتر ، داده‌های هدف و بخش‌بندی را برای آشکار ، دستاورد و عملکرد نشان می‌دهد.

ارائه SMX Rank Ranger قرار است ساعت 4 بعد از ظهر در هتل Inbal در اورشلیم برگزار شود، بنابراین اگر در SMX Israel شرکت می کنید، امیدواریم آماده باشید تا سوالاتی بپرسید که جوئل خوشحال خواهد شد در جلسه پرسش و پاسخ به آنها پاسخ دهد.

Rank Ranger SMX Presentation

تخفیف توییت ساعت مبارک!

Rank Ranger Happy Hourدر کنفرانس های قبلی سئو و بازاریابی، ما به ارائه شراب معروف بودیم، اما تصمیم گرفتیم به شرکت کنندگان SMX خدمات ارائه دهیم. ساعت مبارک توییت-a-T،n در عوض – یکی که به شرکت کنندگان 10٪ تخفیف مادام العمر ارائه می دهد!

تخفیف خود را مطالبه کنید
با دنبال ، این دو مرحله ساده تخفیف خود را دریافت کنید:

1. برای یک آزمایش رایگان برای هر یک از پلتفرم‌های پلتفرم Rank Ranger – Basic، Standard یا Premium ثبت نام کنید.

2. ارسال یک توییت حاوی @RankRanger و هشتگ ها #ساعت خوش و #SMX

در اینجا یک مثال است:

با تشکر از @RankRanger برای تخفیف #SMX #HappyHour. پلتفرم #SEO #بازاریابی برای تعالی ساخته شده http://ow.ly/TW5Nt

برای معدود بازاریاب‌هایی که از توییتر استفاده نمی‌کنند، ایمیل شما را می‌پذیریم که حاوی نام کاربری شما با «SMX Happy Hour» در خط موضوع باشد.

وقتی اشتراک شما از نسخه آزمایشی رایگان به پولی تبدیل شد، 10٪ تخفیف را برای بسته شما اعمال می کنیم.

قو،ن اضافی اعمال می شود:

  • تبلیغات ساعت شاد در نیمه شب دوشنبه 2 نوامبر 2015 به پایان می رسد
  • این تخفیف فقط برای مشتریان جدید است و برای بسته‌های سفارشی، سازم، یا جستجوی API اعمال نمی‌شود.
  • مشتریان فعلی که در توییت-آ-ثون شرکت می‌کنند و آماده ارتقا هستند، تشویق می‌شوند تا با مدیر حساب یا خدمات مشتری با ظرفیت مورد نیاز تماس بگیرند تا واجد شرایط دریافت جایزه باشند.

درباره نویسنده

رنجر رتبه

Rank Ranger یک پلتفرم SEO است که برای استانداردسازی مدیریت و گزارش‌دهی برای دنیای دیجیتال مارکتینگ با رفع نیاز به یک پلتفرم بازاریابی آنلاین جامع با قابلیت ردیابی و نظارت بر داده‌های کمپین، یکپارچه با نرم‌افزار و خدمات شخص ثالث، ارائه گزارش‌های کاملا شخصی و سفارشی طراحی شده است. 100٪ گزارش های خودکار بر،ب سفید و یک رابط وب مارک دار.


منبع: https://www.rankranger.com/blog/smx-israel-discount