دسته‌ها
اخبار

فهرست سایت های 75+ برتر وبلاگ 2023 [Free Dofollow]


اگر می‌خواهید از رقبای خود پیشی بگیرید و به مخاطب خاصی برای خدمات خود دسترسی پیدا کنید، نظرات وبلاگ می‌تواند به شما در برنده شدن در مسابقه کمک کند.

با نوشتن نظرات توصیفی و مفید در دسته بندی وبلاگ خود در سایت های پربازدید، می تو،د سئوی خود را به میزان قابل توجهی بهبود بخشید.

در اینجا این است که چگونه کمک می کند –

اگر خوانندگان نظر شما را جلب توجه کنند، دوست دارند بیشتر در مورد صفحه شما بدانند که منجر به افزایش ترافیک برای وب سایت شما می شود.

بنابراین، اظهار نظر مکرر در مورد موضوعاتی که در محدوده خدمات شما قرار دارند، به شما امکان ارتباط بیشتر با کاربران مربوطه را می دهد.

با انتخاب بستر من، برای کامنت گذاری وبلاگ، ی،ی سایت هایی با DA بالا، خوانندگان بیشتری از صفحه اصلی شما بازدید می کنند.

نیازی به گفتن نیست که کامنت گذاری در وبلاگ یکی از بهترین راه ها برای دریافت بک لینک به صفحه شماست. این به شما کمک می کند دقیقاً نوع کاربران علاقه مند به جایگاه خود را پیدا کنید.

با تلاش مداوم خود در کامنت گذاری می تو،د با خوانندگان ارتباط برقرار کنید و در بین کاربران جایگاه تخصصی ،ب کنید و کار خود را به آنها معرفی کنید.

به این ترتیب، می تو،د آگاهی و اقتدار برند را ایجاد کنید.

پیوند دادن صفحه خود به نظرات شما می تواند خوانندگان را به جایی که می خواهید هدایت کند و به آنها امکان دسترسی به کارهای بیشتری را بدهد.

تمام این تلاش ها برای این است که سایت شما توسط سایت دیگری پیوند داده شود تا به دیده شدن موتور جستجوی شما کمک کند – با این حال، موقعیتی که لینک شما در آن قرار دارد بسیار مهم است.

دو راه برای شناسایی پیوند وجود دارد

بک لینک های ،الو و بک لینک های نوفالو. این پیوندها به گوگل می گویند که چگونه وب سایتی را که لینک می کنید به وب سایت خود مرتبط کند.

لینک‌های Dofollow – این لینک‌ها حاوی بر،ب nofollow نیستند و این تنها لینک‌هایی هستند که در حین رتبه‌بندی در الگوریتم‌های گوگل و تقویت لینک شما مورد توجه قرار می‌گیرند.

لینک‌های Nofollow – این لینک‌ها حاوی بر،ب‌های nofollow هستند و به هیچ نوع رتبه‌بندی صفحه ارسال نمی‌شوند، و تمام تلاش‌های شما را به خاک تبدیل می‌کند، زیرا بر رتبه‌بندی موتور جستجوی شما تأثیری نخواهد گذاشت.

با بررسی کد HTML می تو،د بررسی کنید که آیا پیوند شما dofollow است یا nofollow.

پیوند خود را در مرورگر دسکتاپ خود “بازرسی” کنید. اگر ویژگی rel=”nofollow” را مشاهده کردید، لینک شما یک لینک nofollow است. در غیر این صورت، dofollow است.

این لطف کوچکی که از اظهار نظر در وبلاگ های یک سایت معتبر دریافت می کنید، سایت شما را در موتورهای جستجو تقویت می کند و ترافیک فیلتر شده را به صفحه شما می آورد و به رشد شما کمک می کند.

اینترنت دنیا را برای ما بسیار آسان‌تر کرده است تا به هر مکان دوردست دسترسی پیدا کنیم. تنها چیزی که نیاز دارید این است که با وارد شدن به وب های بیشتر و بیشتر به آنجا سفر کنید.

نکته مهم این است که شما بد،د کجا باید نظر بدهید و مکان من،ی برای سئو برای جذب خوانندگان بیشتر در پروفایل شما است.

سایت های نظرات وبلاگ تایید فوری را انتخاب کنید زیرا این سایت ها بک لینک هایی را در اختیار شما قرار می دهند که برای رتبه بندی در موتورهای جستجو مهم هستند.

رتبه بندی بهبود یافته گام کوچک شما به سمت یک تکه بزرگ رشد است.


منبع: https://www.theweb،spitality.com/blog-commenting-sites-list/