دسته‌ها
اخبار

4 بهترین راه برای افزودن پست های ویژه در وردپرس » رتبه بندی ریاضی


آیا به دنبال اضافه ، پست های ویژه در وردپرس هستید؟

اگر وب‌سایت شما دارای تعداد زیادی پست است، ممکن است با مشکلی مواجه شده باشید که در آن مردم یافتن مهم‌ترین اطلاعات را دشوار می‌دانند. این امر تجربه کاربر را کاهش می دهد و بر ترافیک صفحات خاصی تأثیر منفی می گذارد.

پاسخ ممکن است ارائه یک بخش پست های ویژه به سایت وردپرس شما باشد. این ویژگی باعث می‌شود تا کاربران بتوانند مهم‌ترین محتوای شما را با نمایش فهرستی از آن در بخش یا ویجت خاص شناسایی کنند. می تواند پست های مهم وبلاگ، اخبار مهم یا هر اطلاعات دیگری را که انتخاب می کنید برجسته کند.

می تو،د با کمک یک افزونه، پست های ویژه را در وردپرس اضافه کنید، آنها را با استفاده از منوها به نوار کناری اضافه کنید، یا یک ویجت لیست را به نوار کناری وردپرس اضافه کنید.

در این پست، پست های ویژه و اینکه چرا باید آنها را به سایت خود اضافه کنید، توضیح خواهیم داد. علاوه بر این، روش‌های مختلفی را برای افزودن پست‌های ویژه در وردپرس نشان خواهیم داد. بنابراین بدون هیچ مقدمه ای، بیایید شروع کنیم.

1 چرا به اضافه ، پست های ویژه نیاز دارید؟

به طور کلی، پست های ویژه به ،وان محتوای ستونی برای وب سایت شما عمل می کنند. این پست‌ها نه تنها به نفع کاربران است، بلکه خلاصه‌ای واضح از وب‌سایت شما و اینکه چگونه به بازدیدکنندگان در یافتن بهترین راه‌حل کمک می‌کند، ارائه می‌دهد.

شما می خواهید بازدیدکنندگان از این پست ها چیز جدیدی در مورد شما و محصولات شما بیاموزند. بنابراین، منطقی است که بخواهید کاربران بیشتری را به آن محتوای خاص جذب کنید.

و این دلیل اصلی شماست وردپرس وب سایت به بخشی برای پست های ویژه نیاز دارد. این به افزایش ترافیک برای این پست های خاص کمک می کند و به بینندگان اجازه می دهد هدف وب سایت را درک کنند.

1.1 آیا باید بخش پست های ویژه را به نوار کناری اضافه کنید؟

کاربران معمولاً تبلیغات، پیوندهای رسانه های اجتماعی و اشتراک خبرنامه خود را در نوارهای جانبی وب سایت خود نمایش می دهند. این از دیدگاه قابلیت استفاده منطقی است، زیرا کاربران می توانند این گزینه ها را به دلخواه خود بررسی کنند.

بنابراین، عاقلانه و کارآمد است که یک مکان جداگانه در نوار کناری برای پست های برجسته خود تعیین کنید. این احتمال را افزایش می دهد که افراد بیشتری از این پست های ضروری بازدید کنند. همچنین به کاربران شما کمک می کند تا بهترین محتوای شما را بدون جستجوی آن کشف کنند.

یک مثال کامل این است MyThemeS،p صفحه وبلاگ، که پست های برجسته را در نوار کناری لیست می کند. این ویجت نوار کناری در تمام پست های وب سایت ظاهر می شود.

نمونه پست های ویژه در وردپرس

با این اوصاف، بیایید به نحوه اضافه ، پست های ویژه در وردپرس برای افزایش ترافیک و تعامل کاربر نگاه کنیم.

2 چگونه پست های ویژه را در وردپرس اضافه کنیم؟

در زیر روش‌های مختلفی را که می‌تو،د برای افزودن پست‌های ویژه در وردپرس استفاده کنید، برجسته می‌کنیم. بنابراین بدون هیچ مقدمه ای، بیایید شروع کنیم.

2.1 اضافه ، پست های ویژه در نوار کناری وردپرس بدون افزونه

این روش ساده است و برای افزودن پست های ویژه به سایت خود نیازی به نصب هیچ افزونه ای ندارید.

هدایت به ظاهر > ابزارک ها از داشبورد وردپرس خود و اضافه کنید فهرست کنید ویجت را به نوار کناری وردپرس خود با کشیدن و رها ،، مطابق شکل زیر، قرار دهید.

پست های ویژه را در نوار کناری بدون افزونه اضافه کنید

یک ویرایشگر بصری با چند دکمه قالب بندی همراه با این ویجت گنجانده شده است. ،اوین پستی را که می خواهید به نمایش بگذارید می تواند به ،وان یک لیست گلوله اضافه شود.

برای افزودن پست های ویژه خود به ،وان آیتم های لیست، ،وان پست را انتخاب کنید و روی دکمه پیوند کلیک کنید تا پیوندی به پست وبلاگ اضافه شود، همانطور که در زیر نشان داده شده است.

یک پیوند به پست ها اضافه کنید

پس از ایجاد تغییرات بر روی آن کلیک کنید به روز رس، را فشار دهید تا آنها را ذخیره کنید. اکنون می تو،د از وب سایت خود دیدن کنید تا پست های ویژه خود را در عمل بررسی کنید.

پست های برجسته اضافه شد

این رویکرد به شما کنترل بیشتری بر محتوای خود می دهد اما به کمی کار بیشتر نیاز دارد. به جای ایجاد یک لیست، یک منوی پیمایش برای اضافه ، به نوار کناری ایجاد می کنیم.

با این روش، می‌تو،د بدون تغییر ویجت، پست‌های جدیدی اضافه کنید و با استفاده از رابط کشیدن و رها ،، فهرست را دوباره مرتب کنید. علاوه بر این، هر زمان که می خواهید از منوی وب سایت خود استفاده کنید، نیازی به ایجاد یک لیست جدید ندارید.

برای انجام این کار، به ظاهر > منوها از داشبورد وردپرس خود و روی آن کلیک کنید یک منوی جدید ایجاد کنید ارتباط دادن.

یک منو ایجاد کنید

در مرحله بعد، باید یک نام برای منوی خود وارد کنید که به شما کمک می کند هر زمان که می خواهید آن را به سایت خود اضافه کنید، به راحتی آن را شناسایی کنید. هنگامی که نامی را اضافه کردید، روی آن کلیک کنید ایجاد منو مطابق شکل زیر را فشار دهید.

اضافه ، نام منو

اکنون وردپرس یک منوی خالی جدید برای شما ایجاد می کند. حال بر روی آن کلیک کنید نوشته ها را بزنید و پست‌هایی را که می‌خواهید مشخص شوند انتخاب کنید. را کلیک کنید به منو اضافه کنید مطابق شکل زیر را فشار دهید.

پست های برجسته اضافه شد

پست های شما اکنون در ستون سمت راست ظاهر می شوند و می تو،د با کلیک بر روی هر ،وان آنها را ویرایش کنید. به‌علاوه، می‌تو،د با کشیدن آن‌ها به بالا یا پایین، موقعیت آنها را تغییر دهید. پس از ایجاد تغییرات، روی آن کلیک کنید ذخیره منو دکمه.

حالا وقت آن است که این منو را به صفحه خود اضافه کنید. برای انجام این کار، به ظاهر > ابزارک ها از داشبورد وردپرس شما. روی علامت + کلیک کنید و a اضافه کنید منوی ناوبری ویجت با استفاده از کشیدن و رها ،

هنگامی که ویجت منوی ناوبری را به نوار کناری کشیدید، دو فیلد خواهید داشت: ،وان و انتخاب کنید منو.

منوی پست های ویژه که قبلا ایجاد کردید در منو را انتخاب کنید جعبه در جعبه ،وان، ،وان واقعی را برای بازدیدکنندگان وارد کنید. پس از اتمام، بر روی آن کلیک کنید دکمه به روز رس، برای ذخیره تغییرات شما

اضافه ، منوی ناوبری

برای مشاهده منوی پست های ویژه که به سایت شما اضافه شده است، می تو،د به سایت خود مراجعه کنید.

پست های ویژه با استفاده از منو اضافه شدند

2.3 اضافه ، پست های ویژه با استفاده از بلوک ها

شاید دوست نداشته باشید پست های ویژه خود را در نوار کناری قرار دهید. اگر اینطور است، می‌تو،د بخش ویژه را نیز مستقیماً در پست‌ها و صفحات قرار دهید.

برای این کار می تو،د از ویرایشگر بلوک گوتنبرگ، که قبلاً با وردپرس ادغام شده است.

یک پست وردپرس یا صفحه ای را ویرایش کنید که می خواهید پست های ویژه خود را در آن قرار دهید. در صفحه بعد از ویرایش، روی دکمه افزودن بلوک جدید کلیک کنید (+) در بالا و اضافه کنید فهرست کنید مطابق شکل زیر مسدود کنید.

اضافه ، بلوک لیست

شما باید ،وان هر پست وبلاگی را که می خواهید به ،وان یک مورد در لیست قرار دهید، اضافه کنید. سپس متن را انتخاب کنید و روی دکمه پیوند در نوار ابزار کلیک کنید تا پیوندی به مقاله ایجاد شود.

یک پیوند به پست های ویژه اضافه کنید

پس از اتمام، تغییرات خود را ذخیره کنید و پست را به‌روزرس،/منتشر کنید. و شما آن را دارید؛ لیست پست های ویژه شما اکنون آماده است. این یکی از روش‌های ساده‌تر برای افزودن لیستی از پست‌های ویژه در وردپرس است.

اشاره کوتاه: یکی از ویژگی های عالی ویرایشگر بلاک این است که می تو،د یک بلوک را به ،وان یک ذخیره کنید بلوک قابل استفاده مجدد و همان بلوک را به هر پست یا صفحه ای که می خواهید اضافه کنید.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی نماد منوی سه نقطه کلیک کرده و سپس بر روی آن کلیک کنید به بلوک های قابل استفاده مجدد اضافه کنید. یک نام به بلوک خود بدهید و آن را ذخیره کنید. پس از اتمام، می تو،د از این بلوک در جای دیگری در وب سایت وردپرس خود استفاده کنید.

بلوک قابل استفاده مجدد را اضافه کنید

2.4 اضافه ، پست های ویژه با یک افزونه

همچنین اگر لیستی زیباتر از پست های ویژه را ترجیح می دهید، می تو،د از افزونه وردپرس استفاده کنید. پلاگین های مختلفی موجود است، اما ما از آن استفاده خواهیم کرد نمایش پست ها افزونه ای که از کدهای کوتاه برای افزودن پست های ویژه در وردپرس استفاده می کند.

برای شروع، افزونه Display Posts را با پیمایش به نصب و فعال کنید افزونه ها > افزودن جدید بخش داشبورد وردپرس شما افزونه را در نوار جستجو جستجو کنید، آن را مانند تصویر زیر نصب و فعال کنید.

افزونه Display Posts را نصب و فعال کنید

مراحل زیر را می توان برای ویرایش یک صفحه، یک پست یا یک ویجت متنی استفاده کرد. زم، که کد را اضافه می کنید، جای کد را در ویرایشگر خواهید دید. اما پس از انتشار صفحه خود، نتیجه کد کوتاه را خواهید دید.

در صفحه پس از ویرایش، روی نماد ‘+’ کلیک کنید و بلوک S،rtcode را اضافه کنید. کد کوتاه را اضافه کنید [display-posts] همانطور که در زیر نشان داده شده است. پس از انجام، صفحه/پست خود را منتشر یا به روز کنید.

کد کوتاه به پست/صفحه اضافه کنید

سپس می تو،د از سایت خود دیدن کنید تا پست های ویژه را در عمل مشاهده کنید.

پست های ویژه با استفاده از یک افزونه

3 نتیجه

داشتن پست های برجسته در وردپرس باعث بهبود تجربه کاربر می شود. بازدیدکنندگان می توانند سریعتر به مهم ترین اطلاعات پیمایش کنند – و شما می تو،د محتوای خود را به راحتی تبلیغ کنید.

می‌تو،د از روش‌های ذکر شده در بالا برای نمایش برخی از وبلاگ‌های با بهترین عملکرد به‌،وان پست‌های ویژه استفاده کنید که به شما کمک می‌کند تبدیل و فروش بیشتری را افزایش دهید. اگر این پست را دوست دارید، به ما اطلاع دهید توییت ، @rankmathseo.
منبع: https://rankmath.com/blog/add-featured-posts-in-wordpress/