دسته‌ها
اخبار

CallRail Analytics را در داشبوردهای بازاریابی ادغام کنید


12 سپتامبر 2017 | ارسال شده توسط Rank Ranger

ادغام Callrail - ویجت هامشتریان CallRail ممکن است از یاد بگیرند که اکنون می‌تو،د گزارش‌ها و نمودارهای عملکرد تماس را از طریق یکی از آ،ین ادغام‌های شخص ثالث به گزارش‌ها و داشبوردهای بر،ب سفید اضافه کنید هیجان‌زده شوند. CallRail یک ابزار بازاریابی برای ردیابی و اندازه گیری تبدیل تماس از جستجو، اجتماعی، PPC، کمپین های بازاریابی دیجیتال و حتی فعالیت های بازاریابی آفلاین است.

ما می‌خواستیم نماهای کلی و جامع از داده‌های موجود در ادغام CallRail شما را به شما ارائه دهیم، بنابراین گزارش‌های CallRail نمای کلی و CallRail Call Details را توسعه دادیم و همچنین این داده‌ها را در نمودارهای Insight و ابزارک‌های متریک در دسترس قرار دادیم تا آزادی خلاقیت به شما بدهیم.

گزارش مرور کلی CallRail

گزارش CallRail Overview شامل ،یبی از آمارهای عددی و نمایش تصویری است که به شما امکان می‌دهد گزینه‌ها را به روشی که در گزارش‌های Rank Ranger انتظار دارید سفارشی کنید.

جمع آوری داده های ردیابی تماس

را نمای کلی CallRail گزارش را با نمایش داده های ردیابی تماس جمعی برای محدوده تاریخ انتخاب شده آغاز می کند. این بخش از گزارش با ارائه بینش عددی به کاربران در مورد عملکرد کلی تماس ورودی آنها، معیارهای زیر را شامل می شود:

 • مجموع تماس ها
 • اولین تماس گیرندگان
 • تماس های پاسخ داده شده
 • تماس های از دست رفته
 • میانگین زمان مکالمه

CallRail Aggregate Data

داده‌های سنجه تماس را در گزارش مرور کلی CallRail Rank Ranger جمع‌آوری کنید

این نمودار روند تماس در روز یک تعریف بصری برای نمای کلی ارائه می‌کند، و بینش‌هایی را در مورد تفکیک کلی همه تماس‌ها در مقایسه با تماس‌کنندگان برای اولین بار ارائه می‌دهد. برای مشاهده معیارهای تماس مربوطه، نشانگر را روی یک نقطه از نمودار نگه دارید.

نمودار روند تماس های روزانه

نمودار روند تماس‌های روزانه مقایسه روزانه بین همه تماس‌ها و تماس‌گیرندگان جدید را نشان می‌دهد

داده های ردیابی منبع تماس

در حال گسترش در مجموع تجزیه روز به روز، تماس بر اساس منبع نمودار و ج، تفکیک دقیق تری از تجزیه و تحلیل تماس های ورودی که CallRail ارائه می دهد، ارائه می دهد. تعداد تماس ها و درصد کل تماس ها برای هر منبع تماس نمایش داده می شود، به ،وان مثال، موتورهای جستجوی ارگ،ک، تبلیغات پولی، کانال های اجتماعی، مستقیم و غیره.

تماس ها بر اساس نمودار منبع و ج،

تفکیک بصری و عددی تماس ها بر اساس منبع

با تمجید از داده های ارائه شده در ج، Call by Source، جدید در مقابل تماس های تکراری بخش داده‌های تماس ورودی توسط تماس‌گیرندگان جدید در مقابل تماس‌گیرندگان تکراری را برای هر منبع تماس در قالب نمودار میله‌ای و ج، دقیق ارائه می‌کند.

جدید در مقابل داده های تماس های تکراری

ردیابی تماس تفکیک تماس های جدید در مقابل تماس های تکراری در هر منبع داده

سوئیچ‌ها را تغییر دهید گزینه های گزارش پیگیری تماس

گزارش کامل CallRail Overview را نمایش دهید یا بخش‌های گزارشی را که نمی‌خواهید در گزارش‌های بر،ب سفیدی که با مشتریان خود به اشتراک می‌گذارید نمایش داده شوند، خاموش کنید. برای مثال، ممکن است ترجیح دهید بخش‌های «نمای کلی» و «تماس‌های روز» را با ابزارک‌های متریک یا نمودارهای بینش جایگزین کنید.

نمودارهای CallRail سفارشی ایجاد کنید

علاوه بر طرح‌بندی گزارش CallRail Overview، ما داده‌های CallRail را در Insight Graph و Metric Widgets در دسترس قرار داده‌ایم تا بتو،د از خلاقیت خود برای بیان داستان عملکرد تماس بهره ببرید. هر دو ابزار نمودار فرصتی را برای نشان دادن همبستگی بین معیارهای تماس و سایر منابع داده مانند رتبه، دید، ترافیک سایت و غیره فراهم می‌کنند.

داده‌های CallRail در ابزارک‌های متریک و نمودار بینش

داشبورد بازاریابی که ابزارک های متریک و نمودارهای بینش را نمایش می دهد

گزارش جزئیات تماس CallRail

بازاریابی کامل و تجزیه و تحلیل عملکرد خدمات اغلب نیاز به کاوش در جزئیات دقیق دارد، به همین دلیل است که ما آن را ایجاد کردیم. گزارش جزئیات تماس CallRail برای شما. این گزارش پیگیری تماس شامل آمار تماس ورودی و ،وجی به ازای هر تماس است. یکی از گزینه های نمایش زیر را انتخاب کنید:

 • نام مشتری
 • به تماس پاسخ داده شد یا خیر
 • شماره تلفن تجاری که مشتری با آن تماس گرفته است
 • شماره تلفن تماس گیرنده
 • شهر، ایالت، و کد پستی (پستی) تماس گیرنده
 • فیلتری برای مشاهده تماس های ورودی یا ،وجی (یا هر دو نوع)
 • مدت زمان تماس
 • زمان شروع تماس (تاریخ و ساعت)
 • گزینه شماره پیگیری (اگر از شماره های ردیابی در CallRail استفاده می کنید)
 • آیا پست صوتی باقی مانده است یا نه
 • ضبط صدا در هر تماس (در صورت موجود بودن در حساب)
گزارش جزئیات تماس CallRail


یک گزارش CallRail Call Details که برخی از گزینه های موجود را نمایش می دهد.

CallRail را در گزارش های Rank Ranger خود ادغام کنید

ادغام CallRail به چند مرحله ساده نیاز دارد، از مستندات مصور ما برای شروع استفاده کنید.

در اوایل سال جاری، ما با Call Tracking Metrics وارد عرصه سنجش عملکرد تماس شدیم و CallRail دومین ادغام ردیابی تماس در مجموعه ما است که Twilio در آینده نزدیک راه‌اندازی می‌شود. اگر از راه حل دیگری برای ردیابی تماس استفاده می‌کنید و می‌خواهید در Rank Ranger گنجانده شود، لطفاً به ما اطلاع دهید.

درباره نویسنده

رنجر رتبه

Rank Ranger یک پلتفرم SEO است که برای استانداردسازی مدیریت و گزارش‌دهی برای دنیای دیجیتال مارکتینگ با رفع نیاز به یک پلتفرم بازاریابی آنلاین جامع با قابلیت ردیابی و نظارت بر داده‌های کمپین، یکپارچه با نرم‌افزار و خدمات شخص ثالث، ارائه گزارش‌های کاملا شخصی و سفارشی طراحی شده است. 100٪ گزارش های خودکار بر،ب سفید و یک رابط وب مارک دار.


منبع: https://www.rankranger.com/blog/callrail-integration-call-tracking-،ytics