دسته‌ها
اخبار

Carousels و Mobile Friendly نمادهای جدید SERP را دریافت می کنند


8 دسامبر 2015 | ارسال شده توسط جوئل جانوفسکی

به ازای هر روزی که می گذرد، جستجوهای گوگل بیشتر و بیشتر از دستگاه های تلفن همراه انجام می شود. بنابراین، ردیابی کلمات کلیدی موبایل به بخشی ضروری از کار روزانه هر سئو تبدیل شده است. برای نظارت بر رتبه بندی بهبود یافته SERP در دستگاه های تلفن همراه (علاوه بر دسکتاپ).

به منظور آسان‌تر ، ردیابی تلفن همراه و زمان کمتر، می‌خواهم آ،ین به‌روزرس، پلتفرم خود را در رابطه با ردیابی تلفن همراه به اشتراک بگذارم – که داشبورد ردیاب رتبه اکنون شاخص‌هایی از زم، که یک چرخ فلک Google در SERP موبایل گنجانده شده است، ارائه می‌کند. و همچنین یک تأییدیه سازگار با موبایل از طرف Google.

نشانگرهای داشبورد سازگار با موبایل

علاوه بر سایر نمادهای SERP موجود در داشبورد SEO، دو مورد از آنها صرفاً به جستجوهای تلفن همراه اختصاص دارد: موبایل دوستانه تأیید از Google و Mobile Carousels. برای دسترسی به این اطلاعات بینش در مورد کلمات کلیدی ردیابی شده خود، تنها کاری که باید انجام دهید این است که Google Mobile (برای موقعیت مک، خود) را ردیابی کنید و به طور خودکار در کنار URL ردیابی شده خواهید دید که ویژگی های SERP برای کمپین پیگیری شده خود اعمال کنید.

تأیید دوستی Google Mobile

شما هر کاری که فکرش را بکنید انجام داده اید تا وب سایت خود را 100% در دسترس کاربران موبایل قرار دهید… طراحی ریسپانسیو، فضای کافی بین لینک ها، زمان بارگذاری سریع تصاویر و غیره و گوگل با تایید خود به شما پاداش می دهد. سازگاری با موبایل زم، که نماد SERP سازگار با موبایل را مشاهده کردید، مطمئناً می‌تو،د بد،د که این چنین است نماد SERP سازگار با موبایل در داشبورد SEO Rank Ranger.

تأیید دوستی تلفن همراه Google

ما می‌تو،م شاخص‌هایی را در گزارش بالا ببینیم که برای جستجوی تلفن همراه “بهترین دستور العمل پای سیب”، علاوه بر نماد SERP سازگار با موبایل، AllRecipes.com چندین ویژگی دیگر SERP Google را به دست آورده است که در ع، فوری SERP واقعی در زیر نشان داده شده‌اند:

  • رتبه بندی – 5 ستاره
  • تصویر کوچک – پای سیب مادربزرگ
  • پیوندهای سایت – گاهی اوقات این پیوندها در جهت افقی به بهترین شکل مشاهده می شوند تا به همه آنها در انتهای نتیجه جستجو دسترسی داشته باشید. در این مثال لازم بود این کار را انجام دهید تا بتو،د روی دستور “پای سیب سالم تر” کلیک کنید.
  • آرد سوخاری – All Recipes > دستور غذا > پای سیب…
  • سازگار با موبایل – قبل از توضیحات متا

SERP موبایل با ویژگی های گوگل

چرخ فلک موبایل گوگل چرخ فلک موبایل گوگل

گوگل در طول سال‌های گذشته چندین ویژگی SERP، از جمله Carousel را ارائه کرده است. چرخ فلک گوگل با استفاده از تصاویر کوچک تصویر و ویدئو که به شما امکان می دهد از این طرف به طرف دیگر پیمایش کنید، به صورت ساده، چندین نتیجه را در کنار هم به شما ارائه می دهد.

در مثال خود، ما «چه چیزی برای صبحانه درست کنیم» را برای AllRecipes.com و 5 سایت رقیب ردیابی می کنیم. اگر بخواهید این جستجو را به صورت زنده در یک دستگاه تلفن همراه مشاهده کنید، 8 تصویر کوچک تصویر و 1 ویدیو را در حال حاضر مشاهده خواهید کرد. در تلفن همراه Google USA نمایش داده می شود.


در Compe،ive View در داشبورد Rank Tracker ما، این نشانگر SERP را خواهید یافت چرخ فلک موبایل هر زمان که یک چرخ فلک سیار برای نتایج جستجوی کلمه کلیدی در چرخ و فلک مرتبط با سایت ردیابی شده نمایش داده می شود.

رنجر رتبه آی، چرخ فلک گوگل

برای اطلاعات بیشتر در مورد همه شاخص‌های ویژگی Google SERP که در داشبورد Rank Ranger نمایش داده می‌شوند، لطفاً به نشانگرهای SERP & API Search Results Indicators Explained مراجعه کنید.

درباره نویسنده

جوئل جانوفسکی

جوئل سالها تجربه عملی در زمینه سئو برای انواع مشاغل اروپایی و بین المللی دارد. دانش عالی و درک عمیق او از آنچه برای تبدیل شدن به یک حرفه ای SEO واقعی لازم است، در اشتیاق او به مشتریان Rank Ranger کمک می کند تا مزایای استفاده از پلت فرم ما را درک کنند.


منبع: https://www.rankranger.com/blog/google-mobile-serp-carousel-mobile-friendly