دسته‌ها
اخبار

Google Maps برای اندروید کاربرپسندتر است


26 آگوست 2015 | ارسال شده توسط جوئل جانوفسکی

هفته گذشته من در مورد بهبودهایی که گوگل برای ارائه تجربیات کاربری عالی ایجاد کرده است پست کردم و شاخص های تنوع ویژگی های SERP گوگل را که اکنون در داشبورد Rank Ranger به ،وان نمادهای SERP در دسترس هستند را برجسته کردم. این هفته می‌خواهم آ،ین به‌روزرس، آن‌ها را در مورد Google Maps برای اندروید پوشش دهم.
نقشه های گوگل برای اندروید

می د، چه حسی دارد… داری در خیابان های جایی قدم می زنی که تا به حال نرفته ای. قبل از بازدید، تکالیف خود را انجام داده اید، در مورد مکان تحقیق کرده اید نقشه های گوگل و سرویس تماشای خیابان گوگل. هنگامی که در نهایت به نزدیکی مکان، مقصد نهایی خود می رسید، تلفن خود را از جیب خود بیرون می آورید، نقشه های گوگل را باز می کنید و آدرس مورد نظر خود را تایپ می کنید: 370 N Rodeo Dr, Beverly Hills, CA; 2/10 مایل دورتر، تنها 4 دقیقه پیاده روی. عالی. تقریباً وجود دارد.. شما آرزو می کنید.

نقشه های قدیمی گوگل برای اندروید

قبل از آ،ین به‌روزرس، برای Google Maps، نسخه قدیمی‌تر شما را به مک، که درخواست کرده‌اید هدایت می‌کرد، در مسیر رسیدن به مقصد نهایی، Google Maps به شما می‌گفت که چه زم، و به کجا بپیچید، چه در حال پیاده‌روی یا رانندگی هستید. و در نهایت، هنگام رسیدن به مقصد نهایی، برنامه به شما می گوید که وارد شده اید. و گاهی اوقات، اگر بدشانس بودید، به جای اشتباه هدایت می شدید. با این حال، مشکل این است که گاهی اوقات، حتی آن را دراز می‌کنم و می‌گویم اغلب محله‌هایی را کم و بیش بدون شماره خیابان پیدا می‌کنید، پس چه کار می‌کنید؟

منتظر هستید تا Google Maps به شما بگوید چه زم، توقف کنید، و آرزوی بهترین ها را دارید، که نزدیک ترین ساختمان به جایی که ایستاده اید، ساختمان درستی است..؟ یا سعی می کنید به یاد بیاورید که مکان از نظر ظاهری چگونه است سرویس تماشای خیابان گوگل خاطره دو هفته پیش؟

سرویس تماشای خیابان گوگل

پیشنهاد می کنم Google Maps جدید را برای دستگاه های اندرویدی امتحان کنید.

نقشه های جدید و به روز شده گوگل برای اندروید

نمای خیابان گوگل در اندرویددر آ،ین نسخه Google Maps (به‌روزرس،‌شده در 21 آگوست) برای Android، آنها یک به‌روزرس، کوچک اما مهم ارائه کرده‌اند – اکنون می‌تو،د به‌راحتی مستقیماً از برنامه خود به نمای خیابان دسترسی داشته باشید و آن را پیش‌نمایش کنید.

با فشار دادن یک تصویر کوچک که در برنامه ظاهر می شود. بسیار ساده و بسیار راحت – رفت و آمد در مناطق ناشناخته را بسیار آسان تر می کند. بنابراین هر زمان که به مک، رسیدید که برای شما آشنا نیست، به سادگی Google Maps را باز کنید، آدرس مورد نظر خود را تایپ کنید و دستورالعمل ها را دنبال کنید. وقتی بالا،ه به آنجا رسیدید، روی تصویر کوچک کلیک کنید و نمای خود را با نمای خیابان Google مطابقت دهید و امیدواریم که نمای آن ی،ان باشد – مگر اینکه نمای خیابان مربوط به 4 سال پیش باشد…

بنابراین به جایی که شروع کردم، پست هفته گذشته در مورد کاربر پسند بودن گوگل برگردیم… اگر علاوه بر ردیابی رتبه، تلاش برای به دست آوردن یک کادر جستجو، آنلاین قابل توجه، ،ده نان یا سایر ویژگی های مفید در SERP، از Google برای پیدا ، خود استفاده می کنید. به هر حال، من به شدت توصیه می کنم این نسخه اندروید گوگل مپ خود را ارتقا دهید.

تا کنون این آ،ین به روز رس، در دسترس است فروشگاه Google Play برای دستگاه‌های اندرویدی، اما چشم‌ها و گوش‌های خود را باز نگه دارید، من شک دارم که راه‌اندازی به‌روزرس، برای کاربران اپل و ویندوز نیز زمان بیشتری طول بکشد.

درباره نویسنده

جوئل جانوفسکی

جوئل سالها تجربه عملی در زمینه سئو برای انواع مشاغل اروپایی و بین المللی دارد. دانش عالی و درک عمیق او از آنچه برای تبدیل شدن به یک متخصص SEO واقعی لازم است، در اشتیاق او به مشتریان Rank Ranger کمک می کند تا مزایای استفاده از پلت فرم ما را درک کنند.


منبع: https://www.rankranger.com/blog/google-maps-for-android-user-friendly