دسته‌ها
اخبار

Google Maps + Local Guides


17 ژوئن 2015 | ارسال شده توسط جوئل جانوفسکی

تصویر از Google Maps + Local Guideدر طول سال‌ها، صاحبان ،ب‌وکار بیشتر و بیشتری جزئیات ،ب‌وکار خود را مانند شماره تلفن، آدرس و ساعات کار در Google Plus و Google Business ارائه می‌کنند. تا همین اوا، این اطلاعات فقط نمایش داده می شد، اما هرگز با صدای بلند برای جستجوگران صحبت نمی شد. آ راهنماهای محلی به روز رس، که گوگل به آنها عرضه کرد نسخه اندروید نقشه ها در 15 ژوئن اکنون به افرادی که در دستگاه های تلفن همراه برای مقاصد تجاری جستجو می کنند هشدار می دهد در صورتی که ،ب و کار بسته شده است یا بر اساس مح،ات ترافیک پس از ورود بسته می شود.

این همه بسیار ساده و آسان برای درک، و همچنین آسان برای درک. نحوه کار این سیستم هشدار به این صورت است که وقتی روی Google Maps در یک دستگاه اندرویدی به ،وان مثال “Capital Grille” در شهر نیویورک را وارد می کنید، یا پیام “عادی” را دریافت می کنید که شامل مسافت، زمان ،نی تا مقصد و زمان ،نی می شود. برای رسیدن، پیامی به شما هشدار می دهد که مکان تا زمان رسیدن شما بسته خواهد شد، یا پیامی که به شما می گوید امروز مقصد شما اصلاً باز نیست. به همان سادگی که به نظر می رسد، و هیچ چیز دیگری که شما به ،وان یک کاربر باید برای دریافت این اطلاعات انجام دهید.

اگر صاحب ،ب‌وکار هستید و می‌خواهید کاربرپسندی تلفن همراه خود را بهبود ببخشید، باید حتماً آن را حفظ کنید Google برای ،ب و کار من نمایه با روزهای کاری، ساعات کاری و سایر جزئیاتی که برای مشتریان بالقوه مفید است، به روز شده است. در غیر این صورت ممکن است در حالی که ،ب و کار شما بسته است، مشتریان زیادی بیرون در قفل شده شما منتظر بمانند. خوب نیست! همچنین مطمئن شوید که موتورهای جستجوی Google Mobile و Google Maps را در کمپین های ردیابی رتبه خود راه اندازی کرده اید.
به نظر می رسد تا کنون این به روز رس، گوگل فقط به آن اضافه شده است برنامه Google Maps اندرویدو هنوز به Google Maps برای iOS نرسیده است.
سوالی که اکنون از خودم می‌پرسم این است که آیا اینترنت و به خصوص گوگل هوشمندتر و هوشمندتر می‌شود و کاربر پسندتر می‌شود یا اینکه به سادگی کمی زیاد شده است؟ شما چی فکر میکنید؟ آیا دلتان برای روزهای خوش گذشته با دفترچه تلفن سنتی، دفترچه نقشه و خط زمینی تنگ شده است؟ من حتما انجام می دهم!

درباره نویسنده

جوئل جانوفسکی

جوئل سالها تجربه عملی در زمینه سئو برای انواع مشاغل اروپایی و بین المللی دارد. دانش عالی و درک عمیق او از آنچه برای تبدیل شدن به یک حرفه ای SEO واقعی لازم است، در اشتیاق او به مشتریان Rank Ranger کمک می کند تا مزایای استفاده از پلت فرم ما را درک کنند.


منبع: https://www.rankranger.com/blog/google-maps-local-guides