دسته‌ها
اخبار

Google Panda 4.2 در 18 جولای ظهور کرد


23 جولای 2015 | ارسال شده توسط مایکل ،نر

Google Panda 4.2شاید به خاطر داشته باشید که من چند هفته پیش به شما هشدار دادم که به‌روزرس، جدید Google Panda به زودی ارائه می‌شود – خوب در 18 جولای ظاهر شد و گزارش شده است که در ماه‌های آینده به آرامی عرضه می‌شود.

پانداهای غول پیکر در طبیعت معمولاً راه رفتنی دارند که سرشان تاب می خورد و مناظر و عطرها را در حالی که به طور مداوم در کف جنگل سرگردان می شوند، به خود جذب می کنند. آنها از سبک زندگی کم استرس و مشاهده محیط خود در حالی که در درختان پنهان شده اند لذت می برند… ظاهراً این پاندا از بالای درختان پایین آمده و برای مدتی در وب خواهد گشت.

همانطور که می بینید، شاخص ریسک رتبه ما در 18 ژوئیه افزایشی را در نوسانات SERP Google Desktop و Google Mobile نشان می دهد.

نوسانات SERP گوگل در دسکتاپ

نوسانات SERP Google Mobile

از لحاظ تاریخی، پاندا مزارع پیوند و سایت‌هایی را که گوگل به ،وان سایت‌های محتوای با کیفیت پایین می‌داند، با پاداش دادن به سایت‌هایی با محتوایی که بیشترین ارتباط را با عبارات جستجو دارد (ی،ی سایت‌های محتوای با کیفیت بالا) هدف قرار داده است. بنابراین، این به‌روزرس، پاندا، خبر خوبی برای سایت‌هایی است که در سپتامبر 2014 توسط پاندا 4.1 جریمه شده‌اند و مشکلات خود را اصلاح کرده‌اند، زیرا از نظر تئوری، باید با افزایش رتبه ارگ،ک در نتیجه این به‌روزرس، الگوریتم پاداش دریافت کنند.

گوگل گزارش داده است که Panda 4.2 بر 2٪ تا 3٪ از جستجوهای زبان ،یسی تأثیر گذاشته است، بنابراین به احتمال زیاد برخی از مشتریان Rank Ranger ممکن است با انتشار پاندا در سراسر وب متوجه تغییر رتبه مثبت و/یا منفی شوند. آیا بر سایتی که مدیریت می کنید تأثیر می گذارد؟

درباره نویسنده

مایکل ،نر

مایکل در نظر دارد که یک پیشاهنگ رنک رنجر باشد. همیشه در جستجوی وب سایت عالی، جست و جوی جهان برای نکات سئو، بهینه سازی ع، ها، محتوا و لینک ها. هر چیزی که می تواند از یک صفحه نمایش LED نمایش داده شود، می تواند یک ابزار بازاریابی باشد.

مایکل معتقد است که Rank Ranger پناهگاه نهایی برای جنگجویان SEO است و مشتاق راهنمایی آنها برای یافتن بهترین راه برای استفاده از نرم افزار SEO ما – گزارش ها، نمودارها، ابزارها و ویژگی های بر،ب سفید – برای بهبود روش مدیریت SEO و بازاریابی دیجیتال است!


منبع: https://www.rankranger.com/blog/google-panda-4-2-update