دسته‌ها
اخبار

Rank Ranger داده های Yext را ادغام می کند


9 ژانویه 2017 | ارسال شده توسط Rank Ranger

در محیطی بسیار رقابتی برای مشاغل محلی، حفظ مزیت رقابتی بیش از هر زمان دیگری مهم است. یکی از موانع عمده ای که ،ب و کارهای محلی با آن روبرو هستند، اطمینان از همخو، و به روز بودن نقل قول های محلی آنها بوده است. برای کمک به ،ب‌وکارها در مدیریت این فرآیند تا حدودی نفرت‌انگیز، Yext به ،ب‌وکارهای محلی امکان ردیابی و به‌روزرس، فهرست‌های قدیمی یا نادرست را ارائه می‌دهد. اما در واقع، Yext چیزهای بیشتری از این را ارائه می دهد. Yext با مجموعه ای از تجزیه و تحلیل های خود، از جنبه های مختلف صفحه فیس بوک شما گزارش می دهد، بازدیدهای صفحه Yelp و غیره را نشان می دهد. به ،وان شاهدی بر کارایی برنامه WeDevelop ما، Rank Ranger اکنون شما را قادر می سازد تا طیف وسیعی از تجزیه و تحلیل های ارائه شده توسط Yext را ادغام کنید.

ادغام Yext در Rank Ranger

Yext Analytics در Rank Ranger

با استفاده از یک فرآیند مجوز برای پیمایش آسان، می تو،د داده های Yext را در هر یک از کمپین های خود در نرم افزار SEO Rank Ranger ادغام کنید. ارزش افزوده ادغام Yext در Rank Ranger از مجموعه معیارهای منحصر به فردی است که Yext به کاربران خود ارائه می دهد. به این ترتیب، اکنون به شما امکان ادغام معیارهای Yext زیر را ارائه می دهیم:

  • لایک های فیس بوک (مادام العمر)
  • فیس بوک اینجا بود (مادام العمر)
  • فیس بوک در مورد این صحبت می کند
  • کلیک بر روی پیام های ویژه
  • PowerListings Live (طول عمر)
  • تعداد مرتبه های دیده شدن پروفایل شما
  • جستجوها
  • بازدیدهای صفحه Yelp

گزینه های متریک Yext

تنظیمات متریک Yext در Rank Ranger نمایش داده می شود

نمایش داده های Yext در Rank Ranger

با ادغام جدید Yext ما می تو،د داده های موجود در تجزیه و تحلیل Yext خود را به روش های جدید و پویا ببینید. ما به کاربرانمان امکان داده‌ایم که داده‌های Yext خود را با نمایش ادغام در Insight Graph و Single Metric Widgets خود ببینند.

کارهایی که می تو،د با Yext Analytics در داخل نمودار Insight انجام دهید

ما تجزیه و تحلیل Yext را در همه کاره‌ترین ابزار گزارش‌دهی خود، نمودار بینش، ادغام کرده‌ایم تا بتو،م مشاهده بهتری از داده‌های خود را به شما ارائه دهیم. علاوه بر ارائه توانایی مقایسه هر یک از معیارهای Yext در همان نمودار، می‌تو،د داده‌های فعلی را با دوره‌های گزارش قبلی مقایسه کنید. چه بر روی محور اصلی نمودار رسم شود، چه در محور فرعی، می تو،د تجزیه و تحلیل Yext خود را نسبت به دوره های قبلی ردیابی کنید. این شامل توانایی تجزیه و تحلیل دوره های مختلف داده های تحلیلی Yext می شود سفارشی محدوده تاریخ

داده های تحلیلی Yext - نمودار بینش

داده های تحلیلی Yext به صورت نمودار میله ای در Insight Graph با فعال بودن گزینه های رنگ سفارشی نمایش داده می شود

علاوه بر این، داده‌های Yext نمایش داده شده در نمودار بینش را می‌توان در هر ،یبی از نمودارهای خطی، ستون‌ها و/یا نمودارهای ناحیه نشان داد. علاوه بر این، می تو،د داده ها را به گونه ای تنظیم کنید که در رنگ های مختلف مورد نظر شما نمایش داده شوند.

استفاده از ابزارک های واحد متریک برای مشاهده داده های تحلیلی Yext

به غیر از نمودار بینش، داده‌های تحلیلی Yext را در ابزارک‌های متریک واحد خود قرار داده‌ایم. گنجاندن داده‌های Yext در ویجت‌ها به شما این فرصت را می‌دهد که داده‌های Yext را به شیوه‌ای بصری پیشرفته ارائه دهید که برای گزارش‌های ماهانه یا فصلی کاملاً من، است.

یکپارچه سازی Yext - ابزارک های متریک واحد

داده های تحلیلی Yext همانطور که در یک سری ابزارک متریک منفرد نشان داده شده است

مانند نمودار بینش، ابزارک‌های متریک واحد به کاربران اجازه می‌دهند دوره‌های گزارش سفارشی، از جمله دوره‌های گزارش قبلی را تنظیم کنند.

روشی منحصر به فرد برای مشاهده داده های تحلیلی Yext

گسترش ماهیت جامع نرم‌افزار SEO Rank Ranger با گسترش فهرست ادغام شخص ثالث ما که اکنون شامل Yext می‌شود، راهی منحصر به فرد برای مشاهده مجموعه داده ارائه می‌دهد. با نمایش داده‌های Yext در دو تا از همه‌کاره‌ترین ابزارهای گزارش‌دهی داده موجود، ی،ی Insight Graph و Single Metric Widgets، می‌تو،د تجزیه و تحلیل Yext را به روش‌های جدید و منحصربه‌فرد کاوش کنید که به بینش‌های عمیق‌تری اجازه می‌دهد. دو گزینه گزارش داده، روشی متنوع برای مشاهده داده‌های تحلیلی Yext ارائه می‌دهند، با هر روشی که توانایی ردیابی و مقایسه داده‌ها را در بازه‌های زم، متعدد ارائه می‌دهد. نتیجه راهی برای درگیر شدن با داده‌های Yext به گونه‌ای است که شبیه هیچ‌کدام نیست و تنها می‌تواند توسط Rank Ranger برای شما ارائه شود.

درباره نویسنده

رنجر رتبه

Rank Ranger یک پلتفرم SEO است که برای استانداردسازی مدیریت و گزارش‌دهی برای دنیای دیجیتال مارکتینگ با رفع نیاز به یک پلتفرم بازاریابی آنلاین جامع با قابلیت ردیابی و نظارت بر داده‌های کمپین، یکپارچه با نرم‌افزار و خدمات شخص ثالث، ارائه گزارش‌های کاملا شخصی و سفارشی طراحی شده است. 100٪ گزارش های خودکار بر،ب سفید و یک رابط وب مارک دار.


منبع: https://www.rankranger.com/blog/rank-ranger-yext-integration