دسته‌ها
اخبار

Rank Ranger پلتفرم های برتر بازاریابی ایمیلی را ادغام می کند


13 نوامبر 2017 | ارسال شده توسط Rank Ranger

بازاریابی ایمیلی نمرده است. دور از آن، بازاریابی ایمیلی بخشی جدایی ناپذیر از هر برنامه بازاریابی است. اگر به درستی انجام شود، پیشبرد نام تجاری، خدمات یا محصول شما از طریق یک کمپین ایمیلی می تواند بازده های بزرگی از افزایش فروش گرفته تا افزایش آگاهی و اقتدار برند را به همراه داشته باشد. همانطور که گفته شد، اثربخشی کمپین ایمیلی به یادگیری مواردی که در طول یک کمپین ایمیلی درست انجام شد و همچنین اشتباهاتی بستگی دارد. برای اینکه بتو،د اثربخشی ایمیل خود را ردیابی کنید، مجموعه ای از پلتفرم های بازاریابی ایمیل خودکار را در Rank Ranger ادغام کردیم. ما مجموعه‌ای از پلتفرم‌ها را بررسی کردیم و شرکای ادغام خود را به Constant Contact، AWeber و MailChimp محدود کردیم.

بازاریابی ایمیلی

داده های تماس ثابت

Constant Contact را می توان در بالای لیست های بی شماری یافت که بهترین پلتفرم های اتوماسیون ایمیل را تجزیه و تحلیل می کنند. ادغام این سرویس ایمیل خودکار در Rank Ranger به شما این امکان را می دهد که هر یک از کمپین های ایمیل خود را از طریق معیارهای متعدد در داخل آن مقایسه کنید. مقایسه عملکرد کمپین ایمیل گزارش.

به طور خاص، می تو،د هر یک از کمپین های Constant Contact خود را با موارد زیر تجزیه و تحلیل و مقایسه کنید:

 • ارسال می کند
 • باز می شود
 • کلیک می کند
 • مهاجمان
 • لغو اشتراک می کند
 • پرش می کند
 • تعداد اسپم

با ظاهر شدن این داده ها در یک ج، که می تواند بر اساس هر یک از معیارها به ترتیب صعودی یا نزولی مرتب شود، می تو،د به راحتی یک تحلیل کمپین را از منظرهای مختلف اجرا کنید.

داده های تماس ثابت

ج،ی در گزارش مقایسه عملکرد کمپین ایمیلی که داده‌های کمپین ایمیل تماس ثابت را نشان می‌دهد

داده هایی که برای نمایش در ج، نشان داده شده در بالا انتخاب می کنید کاملاً به شما بستگی دارد. ی،ی می‌تو،د انتخاب کنید که کدام کمپین‌های ایمیلی را می‌خواهید در ج، گزارش نشان داده شود.

داده های AWeber

داده های موجود در گزارش AWeber، در حالی که مشابه اطلاعات تماس با ما است، از این جهت متفاوت است که بر اساس فهرست سازماندهی شده است. به این م،ی، داده هایی که در داخل مشاهده می شوند مقایسه عملکرد پخش ایمیل گزارش، معیارهای داده را برای پخش‌هایی که به فهرست خاصی از کاربران ارسال می‌شوند، نشان می‌دهد. پس از انتخاب یک لیست، همه پخش‌های ارسال شده به آن فهرست را می‌توان بر اساس معیارها و معیارهای زیر با یکدیگر مقایسه کرد:

 • تاریخ
 • زمان
 • نام کمپین
 • ارسال شد
 • باز می شود
 • کلیک می کند
 • تحویل نشده
 • لغو اشتراک می کند
 • شکایات اسپم
 • امتیاز اسپم

علاوه بر این، AWeber مقایسه عملکرد پخش ایمیل گزارش ارائه می کند فهرست اجمالی که حاوی داده‌های جمعی و گسترده در مورد:

 • کل مش،ین
 • تایید نشده
 • لغو اشتراک

داده های کمپین ایمیل AWeber

با گزارش Compare Email Broadcast، کمپین های بازاریابی ایمیلی AWeber را دنبال کنید

داده های MailChimp

برخی از شما وفاداران Rank Ranger ممکن است سر خود را خنثی کنید، زیرا ما MailChimp را چند ماه پیش در Rank Ranger ادغام کردیم. کاملاً درست است، اما همانطور که اشاره کردیم، از همان ابتدا قصد داشتیم چند گزینه را از طریق چندین پلتفرم ارائه دهیم. بنابراین پس از ساخت MailChimp به ،وان خوکچه هندی ادغام پلت فرم ایمیل، Constant Contact و AWeber را نیز به Rank Ranger معرفی کردیم. با آن، فکر کردیم منطقی است که به شما نشان دهیم با ادغام MailChimp خود در کنار دو پلتفرم ایمیل دیگر (همانطور که در بالا نشان داده شده است) چه کاری می تو،د انجام دهید.

با آن مقدمه کوچک، بررسی اجمالی عملکرد کمپین MailChimp گزارش به چهار بخش پر از داده ت،یم می شود.

1) داده های اجمالی MailChimp: این بررسی اجمالی ،صر با گزارش داده‌های زیر به طور کلی، یک نگاه کلی به موفقیت ایمیل MailChimp شما می‌دهد:

 • ایمیل های ارسال شده
 • باز شد
 • نرخ باز
 • کلیک کرد
 • روی Rate کلیک کنید
 • لغو اشتراک
 • نرخ لغو اشتراک
 • گزارش های سوء استفاده
 • نرخ سوء استفاده
 • پرش کرد
 • پرش نرم
 • پرش سخت

داده های مرور کلی MailChimp
داده های عملکرد ایمیل MailChimp را جمع آوری کنید

2) نمودار عملکرد 24 ساعته: مانند آن برای تلفن های موبایل، نمودار عملکرد 24 ساعته یک ع، فوری بصری ساعت به ساعت از باز شدن ها و کلیک های شما برای آ،ین ایمیلی که ارسال کرده اید، به شما می دهد، که 24 ساعت اول انتشار آن را پوشش می دهد.

نمودار عملکرد 24 ساعته

نمودار عملکرد 24 ساعته در گزارش بررسی اجمالی عملکرد ایمیل MailChimp

3) لینک های برتر کلیک شده: این ،صر گزارش MailChimp، پیوندهای زنده، همراه با تعداد کلیک هایی که هر پیوند دریافت کرده است، برای لینک های برتر در آ،ین ایمیلی که ارسال کرده اید، در اختیار شما قرار می دهد.

لینک های برتر کلیک شده است

پیوندهای برتر یک ایمیل را با ،صر برترین پیوندهای کلیک شده در گزارش MailChimp ما مشاهده کنید

4) مکان ها توسط نقشه باز: در اینجا یک نقشه تعاملی به شما ارائه می شود که اطلاعات عمیقی را در رابطه با آ،ین ایمیل ارسال شده با این سرویس ارائه می دهد. از طریق نقشه و قابلیت شناور آن، می‌تو،د تعیین کنید که کدام مکان‌ها در سراسر جهان بیشترین کلیک را به تعداد دقیق (از طریق تابع شناور) داشته‌اند.

مکان ها توسط نقشه باز می شود

با نقشه باز مکان ها بینش مخاطبان را به دست آورید

گزارش بازاریابی ایمیلی پیشرفته

به روش معمولی Rank Ranger، می‌خواستیم مجموعه‌ای از قابلیت‌های پیشرفته و سفارشی گزارش کمپین ایمیلی را در اختیار شما قرار دهیم. این نوع تفکر است که منجر به ایجاد نمودارهای بازاریابی ایمیلی سفارشی (فقط AWeber) و همچنین نشان دادن عملکرد ایمیل خود در گزارش های بر،ب سفید شده است.


داده های کمپین ایمیل AWeber در Insight Graph & Metric Widgets

ما عاشق Insight Graph هستیم و با افزودن داده های کمپین ایمیل AWeber به آن، آن را بسیار بیشتر دوست داریم. با تطبیق پذیری نمودار Insight می تو،د کارهایی مانند مقایسه چندین معیار بازاریابی ایمیلی در یک دوره زم، طول، انجام دهید. البته، شما همچنین می تو،د موفقیت کمپین ایمیلی خود را با هر مجموعه داده دیگری که در نمودار موجود است، مانند رتبه، تجزیه و تحلیل، کنسول جستجوی گوگل، ابزارهای وب مسترهای بینگ، ادوردز، تبلیغات بینگ، CallTrackingMetrics، CallRail، Facebook، Twitter مقایسه کنید. می تواند ادامه دهد

داده های AWeber در نمودار بینش


داده های مقایسه ای AWeber همانطور که در نمودار بینش نشان داده شده است

با ابزارک های متریک، می تو،د هر کاری را که می تو،د با Insight Graph انجام دهید، فقط ویجت به ویجت. ی،ی برخلاف ایجاد تصاویر سفارشی با قابلیت مجموعه داده متقاطع در یک نمودار، می تو،د همین کار را از طریق یک سری معیارهای مقایسه ای انجام دهید.

AWeber - ابزارک های متریک واحد

با استفاده از ابزارک های متریک، عملکرد کمپین ایمیل AWeber را ردیابی و مقایسه کنید

گزارش های بر،ب سفید کمپین ایمیل سفارشی

بنابراین شما به موفقیت در بازاریابی ایمیلی دست یافته اید، اما چگونه می تو،د آن را گزارش دهید، چه داخلی یا خارجی؟ خوب، شما چند گزینه در دسترس دارید. داده‌هایی که ردیابی کرده‌اید، برای هر یک از سه پلتفرم بازاریابی ایمیلی که در Rank Ranger ادغام شده‌اند، می‌توانند ماهانه به ،وان بخشی از یک گزارش PDF بر،ب سفید ارسال شوند یا در داشبورد مشتری ما، یک گزینه گزارش آنلاین بر،ب سفید، قرار داده شوند.

در نهایت، و اگر می‌خواهید با سبک گزارش دهید، می‌تو،د معیارهای بازاریابی ایمیلی خود را در داشبورد مارکتینگ 100% سفید نشان دهید. با دسترسی کامل به HTML و CSS داشبورد، این داشبورد چند صفحه ای را می توان طوری طراحی کرد که شبیه هر سایتی که می خواهید باشد. برای تکمیل همه این موارد، می‌تو،د موفقیت بازاریابی ایمیلی خود را در کنار محتوای سفارشی مانند ویدیوها، نظرسنجی‌ها و فرم‌هایی که می‌توان در داشبورد جاسازی کرد و در تلاش برای بیان یک داستان موفقیت واقعا منحصر به فرد و جامع به نمایش گذاشت.

داده های بازاریابی ایمیلی بر،ب سفید

داده های بازاریابی ایمیلی MailChimp همانطور که در داشبورد مارکتینگ 100% سفید دیده می شود

م،ا بازاریابی ایمیلی به رتبه Ranger می رسد

به کمپین های AWeber، MailChimp و Constant Contact مشتری خود دسترسی داشته باشید. اگر کمپین های ایمیلی را برای چندین مشتری دنبال می کنید، خوش شانس هستید. اکنون می تو،د کمپین های ایمیلی را برای همه مشتریان خود بدون نیاز به پرش از پلت فرمی به پلتفرم دیگر ردیابی کنید. داده‌های بازاریابی ایمیلی خود را در پلتفرم‌های مختلف در یکی از گزینه‌های بر،ب سفید ما قرار دهید و آماده هستید تا موفقیت کمپین ایمیلی را به سبک به مشتریان خود نشان دهید. این مانند نوعی از داده های بازاریابی ایمیلی است.

اگر در خانه کار می کنید و از یکی از پلتفرم های بالا استفاده می کنید، هنوز خوش شانس هستید! چه از طریق نمودارهای سفارشی در داخل نمودار بینش یا ابزارک های متریک باشد، چه با نمایش موفقیت در کمپین ایمیلی در کنار رتبه، رسانه های اجتماعی یا مهارت جستجوی پولی در گزارش های بر،ب سفید فوق العاده، استفاده از Ranger بازاریابی ایمیلی شما را به سمت عمیق و به ویژه باز می کند. تحلیل گسترده این یک شیدایی ایمیل مارکتینگ خالص است!

{ادغام‌های بازاریابی ایمیلی Rank Ranger در بخش «ادغام‌های دیگر» رابط کاربری ما، تحت ،وان «بازاریابی ایمیل» یافت می‌شوند.}

درباره نویسنده

رنجر رتبه

Rank Ranger یک پلتفرم SEO است که برای استانداردسازی مدیریت و گزارش‌دهی برای دنیای دیجیتال مارکتینگ با رفع نیاز به یک پلتفرم بازاریابی آنلاین جامع با قابلیت ردیابی و نظارت بر داده‌های کمپین، یکپارچه با نرم‌افزار و خدمات شخص ثالث، ارائه گزارش‌های کاملا شخصی و سفارشی طراحی شده است. 100٪ گزارش های خودکار بر،ب سفید و یک رابط وب مارک دار.


منبع: https://www.rankranger.com/blog/all-in-one-email-marketing-suite