دسته‌ها
اخبار

SMX Israel 2015 Recap | رنجر رتبه


3 نوامبر 2015 | ارسال شده توسط جوئل جانوفسکی

رتبه تیم رنجر در SMXچند روز از برگزاری SMX Israel در هتل Inbal در اورشلیم می گذرد، رویدادی بسیار هیجان انگیز که در آن فرصتی برای ملاقات با مشتریان قدیمی و امیدواریم جدید – و همچنین سخنرانان الهام بخش از دور و نزدیک داشتیم. Rank Ranger فرصتی عالی برای به اشتراک گذاشتن عمیق ترین بینش ها و اسرار ما در مورد ردیاب رتبه ما، Social Analytics تازه راه اندازی شده ما، و آ،ین به روز رس، های پلتفرم از جمله ادغام رسانه های اجتماعی در Insight Graph و موارد دیگر داشت.

تیم ما از گوش دادن به چندین بلندگو با کیفیت بالا، چه محلی و چه بین المللی لذت برد. در محدوده بلند،ا SMX شرکت کنندگان همچنین می توانند من، جوئل جانوفسکی، مدیر حساب در Rank Ranger را پیدا کنند. این فرصت بسیار خوبی بود تا دانش و عشق خود را به SEO و SEM با مخاطبان به اشتراک بگذارم و اهمیت کار با یک تحلیل KPI بازاریابی تا بتو،د سود آنلاین خود را به حدا،ر برس،د و هزینه های آنلاین خود را به حداقل برس،د.

در میان سخنرانان چند نام شناخته شده بین المللی مانند خوان فیلیپه رینکن از جانب گوگل، که به سوالات مخاطبان درباره تیم اقدامات دستی Google پاسخ داد. یکی دیگر از شخصیت های گوگل که صحبت کرد این بود گری ایلیز، یک تحلیلگر روندهای وب مستر مستقر در دفتر گوگل در زوریخ، که در مورد اهمیت کیفیت جستجو صحبت کرد. برای ،، از شما که نمی‌دانند، گری مرد پشت الگوریتم HTTPS است و بسیار نزدیک به الگوریتم موبایل نیز کار می‌کند – مردی بسیار تحصیل کرده و سخنران قدرد،.

در میان بسیاری از سخنرانان محلی که پیدا کردیم آری نهم،، مدیر عامل در دیجیتال مارکتینگ کاهنا، در مورد روش های مختلف برخورد صحبت کرد پاسخ های مستقیم گوگل – او Ranger Ranger را به ،وان یکی از ابزارهای مورد علاقه خود به لطف توانایی ما برای نشان دادن نشانگرهای جعبه جستجو به روش های مختلف، از طریق آی، های API یا SERP که در داشبورد SEO نمایش داده می شود، معرفی کرد.

آ،ین اما نه کم اهمیت، همه ما قادر به گوش دادن بودیم بری شوارتز از آجر زنگار، و برگزار کننده SMX اسرائیل، در حالی که چندین جلسه را مدیریت می کردم – از جمله جلسه خودم. بری با دانش عمیق و بینش عالی خود در مورد بهینه سازی موتورهای جستجوی دیروز، امروز و فردا، یک سخنران عالی و الهام بخش بسیاری از ما سئوکاران است. فقط گوش دادن به سوالاتی که او از گوگل به گری ایلیز و بسیاری از سخنرانان دیگر می‌پرسد، این احساس را در فرد ایجاد می‌کند که این مرد در همه چیزهای مرتبط با جستجوی وب صاحب اختیار است.

من نمی توانم برای SMX سال آینده صبر کنم – و می دانم که کل تیم Rank Ranger با من موافق هستند.

درباره نویسنده

جوئل جانوفسکی

جوئل سالها تجربه عملی در زمینه سئو برای انواع مشاغل اروپایی و بین المللی دارد. دانش عالی و درک عمیق او از آنچه برای تبدیل شدن به یک حرفه ای SEO واقعی لازم است، در اشتیاق او به مشتریان Rank Ranger کمک می کند تا مزایای استفاده از پلت فرم ما را درک کنند.


منبع: https://www.rankranger.com/blog/smx-israel-recap