دسته‌ها
اخبار

Yandex моб Mobile Friendliness


23 نوامبر 2015 | ارسال شده توسط جوئل جانوفسکی

Yandex Mobile Friendlyچندی پیش گوگل آنها را راه اندازی کرد تست موبایل فرندلی، به مدیران وب اجازه می دهد تا درک بهتری از نحوه بهینه سازی وب سایت های خود برای دستگاه های تلفن همراه داشته باشند.

بعدی در لیست بینگ بود که اخیراً طبق اعلام من در 16 نوامبر راه اندازی شد.

و حالا بالا،ه Yandexمحبوب‌ترین موتور جستجوی روسیه و یکی از موتورهای جستجوی Rank Ranger که بیش از 400 ردیابی شده است، تست سازگار با موبایل خود را راه‌اندازی کرد. سومین موتور جستجویی هستیم که این پارامتر را برای بهینه‌سازی موتور جستجو اعلام می‌کند، و تنها دو موتور جستجوی اصلی که به دوستی تلفن همراه توجه نمی‌کنند – یاهو و بایدو باقی می‌ماند.

همانطور که در حال حاضر است، طبق گفته Yandex، نماد سازگار با موبایل آنها در SERP فقط یک نماد است و بر رتبه وب سایت تأثیر نمی گذارد. این بدان م،است که حتی اگر یک وب سایت در SERP ظاهر شود موبایل دوستانه (با علامت اختصاری روسی مشخص شده است موب همانطور که در اسکرین شات موبایل مشخص شده است)، رتبه سایت در حال حاضر ثابت خواهد ماند. اما احتمالا نه برای همیشه. این ممکن است طی چند ماه آینده تغییر کند. من شما را در جریان خواهم گذاشت، زیرا انتظار دارم که Yandex الگوریتم خود را به‌روزرس، کند تا این فاکتور جستجوی مهم را در بر بگیرد.

از آنجایی که گوگل بزرگترین و تا کنون محبوب ترین موتور جستجو در سراسر جهان است، تست دوستی موبایل Rank Ranger عمدتا بر اساس دستورالعمل های کیفیت جستجوی گوگل. برای اطلاعاتی در مورد سازگاری تلفن همراه Bing و Yandex خود، از وب‌سایت هرکدام از آنها دیدن کنید، جایی که تست قابلیت منحصر به فرد تلفن همراه آنها را می‌تو،د پیدا کنید.

درباره نویسنده

جوئل جانوفسکی

جوئل سالها تجربه عملی در زمینه سئو برای انواع مشاغل اروپایی و بین المللی دارد. دانش عالی و درک عمیق او از آنچه برای تبدیل شدن به یک حرفه ای SEO واقعی لازم است، در اشتیاق او به مشتریان Rank Ranger کمک می کند تا مزایای استفاده از پلت فرم ما را درک کنند.


منبع: https://www.rankranger.com/blog/yandex-mobile-friendliness-test